Montāža - Iebūvējamie putekļu sūcēji. Central vacuum. Beam, Cyclovac, Drainvac, EuroQueen, Disan.

Izbraucam uz objektu, sastādām skiču projektu, konsultējam – bez maksas!


5% atlaide www.shop.balticlux.lv
Atlaižu kupons - balticlux

по-русски latviski

Speciālists, bezmaksas konsultācijas -   29204146

Putekļsūcēju remonts -   29204146Atslēgas īpatnības

Kad labāk uzstādīt iebūvējamo putekļusūcēju?

Pievērsiet uzmanību, ka labākais laiks, lai uzstādītu iebūvējamo putekļusūcēju - ēkas celtniecība vai remonts, pirms iekšējās apdares un grīdu klāšanas. Šajā gadījumā plastikāta trubas ievilks zem grīdas klājuma, kopā ar citām inženierkonstrukcijām, bet atveres sienās, pneimorozetēm un gaisa strūklai viegli noslēpsies zem iekšējās apdares.. Ja jūs tomēr grīdu jau ieklājāt, taču remonts vēl nav pabeigts, gaisa caurules var ieklāt zem piekaramajiem griestiem. Ja arī iekšējā apdare jau ir pabeigta, tad plastikāta caurules var paslēpt īpašās kastēs, apdares apmaļu vietā, aiz mēbelēm vai dekoratīva atlējuma. Mums ir pieredze arī ar cauruļu ievilkšanu no ārpuses un attiecīgu siltināšanu. Kompānijas «Baltic Lux» inženieris-projektētājs uz vietas, pēc konsultācijas piedāvās jums konkrētus variantus. Jebkurā gadījumā mēs iesakām pazvanīt mums uz saņemt konsultāciju. Labāk to izdarīt laicīgi.

Kur tiek iebūvēts putekļusūcējs?

Iebūvējamo putekļusūcēju spēka agregāts tiek uzstādīts jebkurā palīgtelpā: pieliekamajā, garāžā, pagrabā, uz balkona vai lodžijas. Tas ir noturīgs pret temperatūras izmaiņām, tāpēc šīs telpas nav papildus jāsiltina. Vienīgais ierobežojums - agregātam nav jāatrodas zem atmosfēras nokrišņu ietekmes. Tādēļ, ja jums nav stiklota balkona, agregāts būs jāievieto speciālā skapī. Plastikāta gaisa caurules, izejošas no spēka agregāta, var tikt uzstādītas atklāti (pa grīdu, griestiem, bēniņos, pagrabā vai garāžā), dekoratīvās kārbās (apmaļu vietā), vai slēpti (grīdās vai sienās štrobās, vai aiz piekaramajiem griestiem). Pneimorozetes tiek iemontētas sienā vai grīdā. Pneimokolektori - koridorā vai virtuvē apmaļu līmenī sienās, virtuves garnitūrās, mēbelēs, iebūvējamos skapjos. Plastikāta kronšteins šļūtenei būs uzstādīts jebkurā jums ērtā vietā.


Kā uzstādīt iebūvējamo putekļusūcēju ?

Montāžas darbi sākas ar to, ka mūsu inženieris izbraucot uz vietu vai pamatojoties uz jūsu iesniegtajiem telpu plāniem, ņemot vērā Jūsu vēlmes, inženiertehnisko komunikāciju izvietojumu, un Jūsu mājokļa, kotedžas vai ofisa arhitektūras īpatnības bez maksas sastādīs individuālu uzstādīšanas projektu. Jūs varēsiet iebūvējamo putekļusūcēju uzstādīt paši, vai ar celtnieku, kuri pie Jums strādā, palīdzību. Tajā nav nekā sarežģīta, turklāt patstāvīga montāža dod rīcības brīvību un palīdz ieekonomēt naudu. Iespējams, tieši tādēļ pēdējā laikā šis variants arī ir vispopulārākais mūsu klientu vidū. Īpaši, ja ņem vērā, ka mēs piedāvājam arī uzstādīšanas instrukciju, bet mūsu inženieri sastāda montāžas projektu un atbild uz visiem ar to saistītiem jautājumiem. Ja neesat pārliecināti savos spēkos un Jums nav celtnieku, kam varētu uzticēt sagatavošanas darbus un iebūvējamā putekļusūcēja montāžu, to izpildīs mūsu ofisa kvalificētu montāžnieku brigāde vai mūsu dīleri. Tas aizņems aptuveni 1-2 dienas. Šis termiņš var palielināties par vēl 1-2 dienām, ja ir liela montāžas platība vai sarežģījumi, saistībā ar gaisa cauruļu izvilkšanu.

VIDEO   WallyFlex - Jūsu mājas virssulainis!      VIDEO   WallyFlex – virtuvei, vannas istaba, katrai telpai