Balticlux - Iebūvējamie putekļu sūcēji. Central vacuum. Beam, Cyclovac, Drainvac, EuroQueen, Disan

Izbraucam uz objektu, sastādām skiču projektu, konsultējam – bez maksas!


5% atlaide www.shop.balticlux.lv
Atlaižu kupons - balticlux

по-русски latviski

Speciālists, bezmaksas konsultācijas -   29204146

Putekļsūcēju remonts -   29204146No kā baidās zobārsts?

Gandrīz visiem ir bail no zobārstiem. Daži izjūt diskomfortu pat izdzirdot urbjmašīnas skaņu. Ne visi zina, ka arī zobārsti baidās. Baidās no zobu putekļiem. No tiem pašiem, kas lido no pacienta zobiem, kamēr ārsta roka komfortabli iekārtojusies "upura" mutē. Ārsti uzvelk maskas un aizsargus no caurspīdīga plastikāta. Bet tomēr cieš. Slimība ar jautru nosaukumu "silikoze" zobārstiem ir labi zināma.Tā parādās un attīstās smalkāko zobu putekļu ieelpošanas rezultātā un attiecas uz profesionālo saslimšanu kategoriju. Zobu putekļus ir ne tikai nedroši ieelpot, tie arī, iekļūstot acīs, kairina acis un kļūst par konjuktivīta iemeslu. Līdzīgas profesionālās saslimšanas mēdz būt šahtieriem un celtniekiem. Nu viņiem kaut kā vēl saprotams - netīra, kaitīga ražošana. Bet no zobārstiem iestīvētos halātos, sēdošus sterilos halātos, kaut kā negaidīti. Cīņa par veselu stomatoloģijas ražošanu ilgst jau sen. Rezultātā izstrādāti daži darba vides kaitīgās ietekmes uz ārstu organismu samazināšanas veidi.


Saīsināta darbadiena.

Norma- 4 – 5 stundu darba diena stomatologam.


Ierobežots laiks zobu vīlēšanai.

To rekomendē darīt tikai dienas pirmajā pusē. Un ne vairāk kā vienam - diviem pacientiem.


Telpu mitrā uzkopšana.

Saskaņā ar sanitārajām normām, tā ir jāveic ne retāk kā divas reizes dienā.


Sterilas maskas, kurās strādā zobārsti.

Tās maina pēc katra pacienta.


Speciālie aizsargi vai brilles.

Zobārstiem tās jānēsā obligāti, lai aizsargātu redzes orgānus, zobu vīlēšanas ar virsskaņas bormašīnu, laikā.


Tie ir vispārpieņemti pasaules standarti. Protams, šodien drošības līmenis daudzās stomatoloģijas klīnikās ir pavirzījies krietni uz priekšu. Tomēr telpu uzkopšana joprojām notiek pa vecam. Visbiežāk tā ir lupata un birste, labākajā gadījumā mazgājošs putekļusūcējs. Bet jebkura mehāniskā uzkopšana - ar slotu, mitru lupatu vai ar putekļusūcēju - noved pie tā, ka daļa putekļu atkal paceļas gaisā un sava viegluma dēļ paliek gaisā pavisam tuvu pie ārstu un pacientu elpceļiem. Un ja kontakta ar pacientu brīdī zobu tehniķis var aizsargāties ar speciālu masku, tad pārējā laikā viņš neizbēgami ieelpo zobu putekļu, jo tie no gaisa telpā nekur nepazūd.


Kā ārstēt svešus zobus bez riska savām plaušām?

No tā brīža, kad pasaulē sāka ražot iebūvējamos putekļusūcējus, tika izskatīts jautājums par to optimālas izmantošanas dažādas nozīmes telpās. Šodien stomatoloģiskie kabineti un klīnikas rekomendēto telpu tīrīšanai ar iebūvētajiem putekļusūcējiem sarakstā atrodas vienā no pirmajām vietām. Vienā līmenī ar augsti tehnoloģiskiem ražojumiem, kur arī pieprasa augstas tīrības prasības (mikroelektronika un farmācija). Dzinējs iebūvējamajos putekļusūcējos HAYDEN, CYCLOVAC, BEAM, GV PUMA, DISAN ir krietni jaudīgāks, nekā parastajā, tāpēc putekļusūcējs ar lielu iesūkšanas spēju savāc pat vissīkākās putekļu daļiņas, tajā skaitā arī zobu putekļus. Ārējā izplūde ļauj aizvākt sakopotos putekļus no telpas uz visiem laikiem - mekādu riņķojošu putekļu gaisā. Viegla, lokana šļūtene maksimāli saudzīgi attieksies pret dārgu medicīnisko aprīkojumu, nesavainos un to nesaskrāpēs. Lielākai drošībai cauruli var noslēpt mīkstā apvalkā.

Iebūvējamie putekļusūcēji HAYDEN, CYCLOVAC, BEAM Electrolux, GV PUMA, DISAN – elitāra uzkopšanas tehnika. Un tā pilnīgi atbilst tādai elitārai veselības aizsardzības jomai kā stomatoloģija.

VIDEO   WallyFlex - Jūsu mājas virssulainis!      VIDEO   WallyFlex – virtuvei, vannas istaba, katrai telpai