Balticlux - Iebūvējamie putekļu sūcēji. Central vacuum. Beam, Cyclovac, Drainvac, EuroQueen, Disan

Izbraucam uz objektu, sastādām skiču projektu, konsultējam – bez maksas!


5% atlaide www.shop.balticlux.lv
Atlaižu kupons - balticlux

по-русски latviski

Speciālists, bezmaksas konsultācijas -   29204146

Putekļsūcēju remonts -   29204146Priekšrocības iebūvējamajiem putekļsūcējiem. Tikai fakti

1. Vienkāršs darbībā. Lai sāktu tīrīšanu, vienkārši ievietojiet šļūteni ligzdā. Vai izņemiet jau savienoto šļūteni no sienas. Jums rokā ir tikai viegla šļūtene ar tīrošo birstīti. Dažādi tīrīšanas uzgaļi novedīs pie minimālām pūlēm kārtības ieviešanā.

2. Viegls kā puciņa. Radīts tiem, kuri nomokās, pārnāsājot putekļu sūcēju no vienas istabas uz citu. Motora iekārta ar konteineru paliek noteiktā fiksētā vietā: uz balkona, pagrabā, garāžā, pieliekamā istabā, katlu istabā, saimniecības telpā. Jūsu jutīgā mugura noteikti tiks atbrīvota.

3. Nedzirdams. Radīts tiem, kuri netraucē apkārtējos. Jūs varat klusu sarunāties un klausīties savus DVD diskus − bet kapēc gan ne? Ļaujiet savai otrai pusei mierīgi skatīties televīzoru, bet bērniem ilgāk pagulēt no rīta.

4. Alerģija uz putekļiem? Strādājot ar Jūsu putekļu sūcēju, nepazūd neviens puteklītis! lebūvētie putekļusūcējipilnībā izslēdz putekļus no telpām, salīdzinot ar tradicionālajiem pārvietojamajiem putekļu sūcējiem,kas izmet nefiltrētus putekļus caur filtru atpakaļ telpā. Labas ziņas tiem, kam ir alerģija pret mājas putekļiem. Gaiss un mazākais puteklis izplūst no mājām ārā.

5. Augstas tehnoloģijas. „lebūvēts putekļusūcējs” raugās nākotnē. Nekad vēl augstās tehnoloģijas nav tik labi gājušas „kopsolī” ar mājsaimniecību. Ērts displejs uz šļūtenes roktura un uz putekļusūcēja ļauj visu kontrolēt. Jūs varat pievienot savu putekļsūcēju tieši pi kanalizācijas sistēmas, veikt mitro tīrīšanu un aizmirst par tā uzturēšanu uz visiem laikiem.

6. Nākotnes pierādījums. Līdzīgi datoru programmām, iebūvēto putekļusūcēju funkcijas var atjaunot ar vienu pirkstu klikšķi. Patiecoties modulārajai sistēmai, jūsu sistēmu iespējams paplašināt un noregulēt ar pašiem modernākajiem piederumiem: pneimolāpstai, sistēmai Wallyflex (jūsu mājas virssulainis), vRoom un citi.

7. Karaļi starp putekļu sūcējiem. Labākais no labākajiem, Rolls Royce starp putekļu sūcējiem...: pērkot CycloVac, Hayden, Beam Electrolux, EuroQueen, DrainVac Jūs iegādājaties augstas kvalitātes izstrādājumu.

8. Izvēloties komfortu. Prioritāte mums un mūsu aprīkojumam ir lietotāju komforts.Klusa ierīču darbība, mitrās tīrīšanas iespēja un pieslēgums kanalizācijas sistēmai. Un daudz kas cits... Tikai viens piemērs: putekļu konteiners ir pilnīgi caurspīdīgs, un Jūs, tikai uzmetot tam skatu, redzat, vai to ir nepieciešams iztukšot. Konteineru ir nepieciešams iztukšot vidēji tikai vienu reizi sešos mēnešos.

9. Un mājās, un visur. Pie mums jūs atradīsiet modeļus visiem māju tipiem, no mūsdienu dzīvokļiem, mājai, frizētavai, medicīnas centram, bibliotēkai, autoservisa vai ražošanas telpai. Jaunas vai atjaunotas ēkas? lebūvētais putekļusūcējs visur jūtās kā mājās.

10. Apkalpošana. Mēs sastādījām ērtu komplektu Jūsu iebūvēto putekļusūcēju uzstādīšanai.Esam pārliecināti, ka jūs paļausieties uz profesionāļiem.Mūsu rīcībā ir plašs pārdevēju tīkls, kas vienlaicīgī nodarbojas arī ar uzstādīšanu. Jums ir jautājumi? Jūs varat saņemt sev nepieciešamo informāciju pa tālruņiem: + 371 29204146.

Uz KMZI Mečņikova Zinātniski-pētnieciskā vakcīnu un serumu institūta bāzes tika veikti, kā arī populārā sadzīves putekļusūcēja "VAX" un elitārā putekļusūcēja ar ūdens filtru "Delfīns" iebūvējamo putekļusūcēju darba efektivitāti salīdzinošie eksperimenti. Visi eksperimenti tika veikti analogos apstākļos pēc institūtā izstrādātas standarta metodikas.

Tabulā nr. 1 parādīta putekļu, guanīna (putekļu ērcīču izdalīta alergēna) un pašu ērcīšu tīrīšanas dzīvojamajās telpās efektivitāte. Paklājā:

Putekļusūcēju brendi Savākto putekļu 
daudzums 
(g/m2
Saprofītu 
skaits 
(sk/g putekļu)
Guanīna 
koncentrācija 
(%)
Iebūvēts putekļusūcējs 0.68 37 0.25
Delfīns 0.75 8 0.06
VAX 0.59 0 0.1

No mērījumu rezultātiem izriet, ka nav principiālas atšķirības starp putekļu daudzumu, savāktu dažādiem putekļusūcējiem no noteikta virsmas laukuma, apstrādājot to vienādu laika periodu. Tomēr ērču skaits un guanīna koncentrācija, kas arī nosaka ērču alergēnu sastāvu,uzskatāmi atšķiras iebūvējamā putekļusūcēja labā.

Tabula nr. 2: putekļu koncentrācijas palielināšanās, trīs dzīvojamo telpu gaisā pirms un pēc uzkopšanas beigām (pievērsiet uzmanību, ka dzīvoklis, kurā tika veikts pētījums ar iebūvējamo putekļusūcēju, pirms uzkopšanas bija visnetīrākais).

Putekļusūcēju brendi Pirms uzkopšanas Pēc uzkopšanas
0,1-0,5 mkm 0,6-1 mkm vairāk 1 mkm 0,1-0,5 mkm 0,6-1 mkm vairāk 1 mkm
Iebūvēts putekļusūcējs 19±2 17±3 4±1 12±2 18±3 4±1
Delfīns 11±2 16±3 2±1 19±2 21±1 5±1
VAX 8±2 10±1 3+1 15±2 37±3 6±2

Tabula uzskatāmi parāda, ka pirms un pēc iebūvētā putekļusūcēja darba, visu izmēru putekļu daļiņu koncentrācija gaisā nav palielinājusies. Tai pat laikā pēc putekļusūcēja ar ūdens filtru "Delfīns" un parastā putekļusūcēja "VAX" darba visu izmēru putekļu daļiņu koncentrācija gaisā palielinājās visai manāmi. Izpētes procesā dzīvokļa gaisā tika pamanītas arī dažādu pelējuma sēnīšu sporas ar alergēnām īpašībām. Sēnīšu sporu koncentrācija gaisā tika izmērīta gan pirms, gan pēc visu trīs putekļusūcēju darba. Pelējuma sēnīšu sporu koncentrācija pirms un pēc iebūvējamā putekļusūcēja darba praktiski neizmainījās. Pēc divu citu putekļusūcēju darba sporu koncentrācija manāmi pieauga: no pusotras līdz 4 reizēm. Tas notika tādēļ, ka ar gaisa strūklas palīdzību sporas tika paceltas telpas gaisā. Šī paša iemesla dēļ, augu ziedputekšņu koncentrācija, kas nonāk mājoklī pēc tā vēdināšanas, pēc parastā putekļusūcēja "VAX" un putekļusūcēja ar ūdens filtru "Delfīns" palielinājās vismaz 8 reizes! Tajā pašā laikā, iebūvējamā putekļusūcēja darbs neizsauca šo rādījumu izmaiņas uz sliktāko pusi. Pamatojoties uz šiem pētījumiem, izteikts Mečņikova institūta direktora B. F. Semjonova parakstīts secinājums: "Acīmredzams, ka sistēma (iebūvētais putekļusūcējs) piemērota izmantošanai dzīvojamajās telpās vairāk, nekā citi izmantotie putekļusūcēji. Centrālā putekļu sūkšanas stacionārā sistēma (iebūvētais putekļusūcējs) var būt plaši izmantota dzīvojamajās un sabiedriskajās telpās (viesnīcās, bērnudārzos, sanatorijās u.c.) īpaši, ja tur atrodas alerģiski slimnieki".

Šodien katrai piektajai ģimenei ASV un Kanādā ir iebūvētais putekļusūcējs. Labāko putekļusūcēju dzimtenē - Zviedrijā, speciālisti jau ir atzinuši, ka parastie putekļu sūcēji ar daudzpakāpju filtriem nav spējīgi aizsargāt veselību no kaitīgās mājas putekļu ietekmes. Valdība Zviedrijā jau iesaka iedzīvotājiem uzstādīt vispārējo tipa sistēmu un pat pilsoņiem kompensē iebūvējamo putekļusūcēju pirkuma un uzstādīšanas vērtību.

VIDEO   WallyFlex - Jūsu mājas virssulainis!      VIDEO   WallyFlex – virtuvei, vannas istaba, katrai telpai