Balticlux - Iebūvējamie putekļu sūcēji. Central vacuum. Beam, Cyclovac, Drainvac, EuroQueen, Disan

Izbraucam uz objektu, sastādām skiču projektu, konsultējam – bez maksas!


5% atlaide www.shop.balticlux.lv
Atlaižu kupons - balticlux

по-русски latviski

Speciālists, bezmaksas konsultācijas -   29204146

Putekļsūcēju remonts -   29204146Slimas ēkas – slimi cilvēki

Jau vairāk nekā 10 gadus pasaulē ir zināms tāds jēdziens kā “Slimo ēku sindroms” (SĒS). Pēc ekspertu vērtējuma, ASV no 20-30% ēku izsauc šo sindromu. Kā šajā jomā klājas pie mums, diemžēl (vai par laimi), neviens nav pētījis. Sākotnēji slimo ēku sindroms izpaužas tajās mītošajiem cilvēkiem, un tas rada elpošanas traucējumus, pēc tam sāpes locītavās, nervozitāti, sliktu omu, bezmiegu. Simptomi var atgādināt gripu, bet šī vārgā "gripa" turpinās nedēļām, mēnešiem, gadiem. Pakāpeniski sagrūst imūnsistēma, saasinās hroniskās slimības. Iemesls - negatīvs iekštelpu klimats. Pirmām kārtām - slikta gaisa kvalitāte, putekļu koncentrācija tajā.

Pēc ekologu vērtējuma, gaiss mājās ir 4-6 reizes netīrāks un 8-10 reizes toksiskāks par gaisu ārpusē.Tikai mājās mēs ikdienas ieelpojam ap 3 miljardiem puteklīšu - ap ēdamkaroti putekļu.

Baidieties no parastajiem putekļusūcējiem!

Visprasmīgāk mums ieelpot putekļus palīdz kā reiz tas, kas domāts, lai palīdzētu mums ar tiem cīnīties - putekļusūcējs. Parastais pārvietojamais putekļusūcējs, kuru līdz šim uzskatīja par labāko līdzekli cīņā ar putekļiem, patiesībā ir labākais līdzeklis putekļu skaita palielināšanā. Pēc uzkopšanas ar šādu putekļusūcēju, putekļu koncentrācija gaisā var izaugt par 2-5 reizēm, pelējuma sēnītes sporas - 2-4 reizes, augu ziedputekšņu koncentrācija - 8 reizes. Ar pārstrādātā gaisa plūsmu parastais putekļusūcējs paceļ putekļus no netīrām virsmām un ar šo pašu plūsmu atgriež dzīvoklī smalkākos putekļus. Šādas uzkopšanas rezultātā, 99% putekļu paliek putekļusūcējā, bet 1% sīku putekļu paliek gaisā, kuru mēs elpojam. Varētu šķist, kas tad ir 1%? Tik vien kā daudzums, pietiekams, lai ik dienas mūsu plaušās atrastos ēdamkarote putekļu. Tikai 99% no visa sliktākā, kas atrodas mājas putekļos. Tikai gandrīz 100% alergēnu, vairuma no kuriem izmērs ir mazāk par 0,3 mikroniem. un ši 1% ir visvieglākais, praktiski, bez svara. Šī "svara" dēļ putekļi stundām ilgi karājas gaisā. Visu šo laiku mēs to elpojam. Tad jau labāk, lai putekļi ir uz grīdas, tur tie būs mazāk bīstami…

Sanāk, ka uzkopjot ar parasto putekļusūcēju virsmas kļūst vairāk vai mazāk tīras, bet gaiss - netīrs.Tīrība tiek sasniegta kaitējot plaušām.

Filtri neko nerisina!

Pārvietojamo putekļusūcēju ražotāji pēdējā procenta vissīkāko un kaitīgāko putekļu problēmu cenšas risināt, palielinot filtru skaitu. Dažos modeļos to skaits sasniedz 5-9! Lai izdzītu gaisu caur visiem šiem filtriem, nākas nopietni palielināt dzinēja jaudu. Šis apstāklis, kopā ar nepieciešamību periodiski mainīt lielu filtru skaitu, krasi palielina šādu putekļusūcēju cenu, bet izplūdes gaiss "veselīgāks" vienalga nekļūst. Caur šo filtru sietu, kas noķer (pirmo uzkopšanu laikā) ap 99,7% putekļu, vienalga izkļūst putekļi ar izmēru zem 0,3 mikroniem. Bet tieši tajā arī ir viskaitīgākās sastāvdaļas. Arī putekļusūcēji ar ūdens filtru neatrisina problēmu (procesa laikā tie zaudē līdz 200ml ūdens - tas kopā ar putekļiem atgriežas telpās), bet arī rada jaunu: iztvaikojot, ūdens pilieni pārvēršas sīkos netīrumu plankumos

Putekļus, ko nevar noķert, var iztīrīt!

Iebūvējamajos putekļusūcējos sīko putekļu problēma ir atrisināta negaidīti un pilnībā: ņemot vērā to, ka gaiss izplūst ārpusē, kur tiek saules, vēja un lietus neitralizēts, nevis telpās. Tā vietā, lai cīnītos ar izplūdes gaisa kaitīgumu, to vienkārši iznesa ārpus telpām. Pateicoties gaisa izplūdei ārpus telpām, likvidēta arī otra sīko putekļu koncentrācijas gaisā problēma: apstrādātā gaisa plūsma nepaceļ putekļus no vēl nenotīrītām virsmām. Lūk, kāpēc putekļusūcējs tiešām iztīra 100% putekļu, atstājot tīru ne tikai virsmu, bet arī gaisu.

Putekļusūcējs, kurš ārstē

Medicīnā ir nosacījums - ir jāārstē nevis sekas, bet gan iemesls. Mūsdienās ir pieņemts uzskatīt, ka dažādu alerģisku slimību, tajā skaitā bronhiālās astmas, ārstēšanas pirmais etaps ir alergēnu izskaušana telpās, kur uzturamies: dzīvokļos, ofisos, sabiedriskajās ēkās - tur, kur mēs pavadām līdz 80% laika. Tieši to arī dara iebūvējamie putekļusūcēji. Tieši tādēļ to izmantošanas rezultātā izzūd astmas un alerģijas simptomi, kas izraisīti istabas putekļiem. Savukārt, ja atcerēties, ka istabas putekļi saasina jebkurus alerģijas veidus, tad iebūvējamie putekļusūcēji var atvieglot dzīvi pat tiem, kuru alerģija ir citu iemeslu radīta. Problēmu, kuras risina putekļusūcēji, sarakstu var papildināt, ja atcerēties, ka negatīvas ekoloģijas telpās sekas var būt bezmiegs, slikta pašsajūta un noskaņojums, elpošanas traucējumi, bezspēks, imunitātes traucējumi un darbspēju samazināšanās. Putekļusūcēji spēj risināt šīs problēmas kopā ar to cēloņiem - putekļiem.

Putekļusūcējs, kas palīdz ātrāk izveseļoties

Gripas un citu vīrusa infekcijas slimību slimnieki ātrāk izveseļojas tur, kur tiek izmantots iebūvējamais putekļusūcējs. Ne velti ārsti iesaka pastāvīgi vēdināt telpas, kurās atrodas šādi pacienti. Atrodoties uz ielas, vīrusi un baktērijas, nelabvēlīgu tām dabīgu faktoru ietekmē, ātri iet bojā. Paliekot telpās, sev komfortablā gaisotnē, dzīvo ilgi un traucē izveseļošanās procesam. Šajā gadījumā, principā, iebūvējamie putekļusūcēji, izpilda atvērtu vēdlodziņu un izplūdes ventilācijas lomu. Efektīvāk - tās taču ir spējīgas iztīrīt slimības cēloņus ne tikai no gaisa telpā, bet arī no mēbelēm, grīdas segumiem, aizkariem un gultām.

Putekļusūcējs, kas palīdz nesaslimt

Pateicoties putekļusūcējiem pat pilnīgi vesels cilvēks jutīsies krietni labāk telpās, tīrās no neredzamas putekļu kārtas, ar gaisu, kuru ir ne tikai patīkami, bet arī droši ieelpot. Ja organismam nenāksies tērēt spēkus cīņai ar putekļiem, tam būs vieglāk cīnīties ar citām problēmām. Samazinās elpošanas ceļu noslodze, tiem vairs nevajadzēs caur sevi laist karoti putekļu dienā. Nostiprinās organisma aizsargspējas. Samazinās risks saslimt ar astmu vai alerģijām. Tas nav nemaz tik maz: pēc speciālistu prognozēm, tuvāko desmit gadu laikā, katrs otrais pasaules iedzīvotājs kļūs alerģisks. Lai gan, iespējams, pareizāk rakstīt "var kļūt" jo šīs prognozes tika veiktas, neņemot vērā masveida putekļusūcēju izmantošanu.

VIDEO   WallyFlex - Jūsu mājas virssulainis!      VIDEO   WallyFlex – virtuvei, vannas istaba, katrai telpai