Montāža apdzīvotās telpās
Mēs regulāri pasvītrojām, ka iebūvējamos putekļusūcējus labāk ir uzstādīt remonta vai celtniecības laikā, pirms iekšējās apdares un glīdu ieklāšanas. Tas tiešām ir optimālākais laiks iebūvētā putekļusūcēja uzstādīšanai - šajā gadījumā gaisa caurules var slēpti iemontēr sienās vai grīdā. Tad tiešām visa sistēma būs noslēpta, redzamas paliks tikai pneimorozetes.
Tai pat laikā, daudz uzstādīšanas variantu un to kombināciju ir iespējamas arī pēc remonta un celtniecības pabeigšanas:
Gaisa cauruļu montēšana mēbelēs
Vispopulārākais veids, starp citu, ir mūsu klientu atklāts. Visbiežāk gaisa caurules laiž virs vai zem mēbeļu garnitūras - sienas (gan iekšpusē, gan ārpusē) vai no apakšas (iekšpusē), kura, starp citu, kā likums, aizņem visu sienu kādā no istabām. которая, как правило, занимает всю стену в одной из комнат. Visai bieži gaisa caurules laiž caur skapjiem-kupejām. Vai vienkārši skapjos. Tā pneimorozetes parast uzstāda uz skapju sānu sienām. Reizēm iekš tā, tā, lai varētu atvērt skapi un iespraust caurui rozetē.
Gaisa cauruļu redzamā ievilkšana ar sekojošu maskēšanu vai bez tās.
Šajā gadījumā gaisa caurules ievelk gar sienu, apmales vietā, bieži šo trasi vai izskaitļot tā, lai tā atrastos aiz mēbelēm un gaisa caurules nevarētu redzēt. Tāpat kā mēbeles, kā maskēšanās elementi var būt arī dekoratīvs atlējums vai piekaramie griesti. Ar to palīdzību var nomaskēt visu vai lielu daļu gaisa cauruļu.
Gaisa cauruļu ievilkšana dekoratīvajās kārbās - gar apmali.
Ļoti piemērots un vēl vairāk, pat bieži ofisos (bieži vien īrētos) iecienīts variants: maksimāli vienkārša montāža, minimums sagatavošanas darbu (dažu caurumu izurbšana), iespēja ātri demontēt pārcelšanās gadījumā. Šāds variants nav pretrunā ar ofisu noformējuma stilistiku: līdzīgas kārbas (tikai mazākas), tiek izmantotas sakaru līniju, elektrības vadu un datortīklu maskēšanai.
Rindā gadījumu to var izmantot arī dzīvokļos, to skaitā arī īrētos.
Gaisa cauruļu montāža no telpu ārpuses
Šajā gadījumā gaisa caurules ievelk no sienu ārpuses. Tās arī var ievietot dekoratīvās kārbās.
Šajā gadījumā visi sagatavošanas darbi tiek minimizēti: nevajag štrobēt, vajag tikai izurbt caurumu pneimorozešu izejai uz telpām.
Gaisa cauruļu uzstādīšana slēpti ar sekojošu minimālu remontu
Ja Jūsu grīdas sedz linolejs vai kāds cits materiāls, kuru ir viegli noņemt, un pēc tam uzlikt atpakaļ, var teikt, ka Jūsu neērtības montāžas laikā izsīks līdz minimumam: Atvienot apmali, pacelt to grīdas klājuma daļu, zem kura ies trase, izštrobēt, ievietot sistēmu, aizvērt štrobu, atlikt vietā grīdas segumu un apmali. Ja izmantosiet grīdas pneimorozetes, tad tas ir viss. Sienas pneimorozetes paredz arī sienas gabaliņa štrobēšanu rozetes ievietošanai.
Trases minimizācija
Standarta tipa 1-istabas dzīvoklī var izurbt caurumu sienā starp balkonu un istabu, un uzstādīt putekļusūcēju no vienas puses un rozeti no otras. Šajā gadījumā trases garums praktiski būs sienas starp balkonu un istabu biezumā. Nekādu remontu - atveres malas būs nomaskētas ar rozetes dekoratīvo rāmi. Obligāts nosacījums šādam lēmumam - garas šļūtenes izmantošana, lai varētu aizsniegt ne tikai līdz istabai, bet arī līdz virtuvei un koridoram.
Daudzos šādos gadījumos šis montāžas variants ir iespējams pat 2-3-istabu dzīvokļos. Pateikt kaut ko konkrētāku ir iespējams tikai pēc telpu plāna izpētes un konsultācijas ar mūsu inženieri.
Vispār, iebūvējamā putekļusūcēja montāžas projekta apdzīvotai telpai izstrādāšanas laikā inženiera loma kļūst par svarīgāko. Tāpēc mēs īpaši iesakām uzreiz griesties pie mums pēc konsultācijas, gadījumā, ja Jūs domājat par iebūvējamā putekļusūcēja uzstādīšanu dzīvoklī. Mums ir liela pieredze šādā montāžā un iespējams, tas, kas šķiet neiespējams vai grūts, ar mūšu palīdzību kļūs iespējams un vienkāršs.
Un tad Jums nenāksies līdz nākamajam remontam atlikt rūpes par savu veselību.