Balticlux - Iebūvējamie putekļu sūcēji. Central vacuum. Beam, Cyclovac, Drainvac, EuroQueen, Disan

Izbraucam uz objektu, sastādām skiču projektu, konsultējam – bez maksas!


5% atlaide www.shop.balticlux.lv
Atlaižu kupons - balticlux

по-русски latviski

Speciālists, bezmaksas konsultācijas -   29204146

Putekļsūcēju remonts -   29204146Pašrocīga montāža

Iebūvējamās putekļu sūkšanas sistēmas uzstādīšana tikai pirmajā mirklī šķiet sarežģīta. Tā montāžas daļa, ko sauc par salīmēšanu, principā maz atšķiras no bērnu konstruktora: ir vien pareizi jāsavieno sistēmas daļas - caurules un uzmavas, bet pēc tam tās jāsalīmē. Izmantojot mūsu inženiera izveidoto cauruļu izvilkšanas shēmu, sīku instrukciju pašrocīgai montāžai un, ja nepieciešams, personīgu instruktāžu mūsu ofisā, tas nebūs nekas sarežģīts.

Bet, pat ja Jums rodas kādi jautājumi, Jūs vienmēr varat telefoniski sazināties ar inženieri, kas plāno Jūsu pasūtījumu. Nav jābaidās arī no tā, ka Jūs kaut ko sabojāsiet, vai Jums nepietiks cauruļu, uzgaļu vai līmes. Mēs vienmēr tās piešķiram papildus.

Nelieli sarežģījumi var būt tikai sagatavošanas darbu laikā - štrobēšanas un caurumu pneimorozetēm urbšanas laikā.

Bet,pirmkārt, ja objekts ir remonta vai celtniecības stadijā, visticamāk, tur strādā celtnieku brigāde. Viņiem arī var uzdot sagatavošanas darbu izpildi. Svarīgi tikai, lai tie tiktu veikti saskaņā ar mūsu inženieru sagatavoto montāžas plānu.

Otrkārt, ja montāža tiek veikta jau apdzīvojamās telpās, sagatavošanas darbi var tikt samazināti līdz minimumam: vajadzēs tikai urbi sienu urbšanai pneimorozetēm un strūklai.

Ja Jums tomēr nav celtnieku, bet sagatavošanas darbi ir vajadzīgi, Jūs varat tos pasūtīt, bet sistēmas līmēšanu paveikt pats. Ko Jums dod pašrocīga montāža?

Protams, nopietnu līdzekļu ekonomiju. Tas ir svarīgs arguments par labu pašrocīgai montāžai. Bet ne vienīgais.

Bieži vien svarīgāks faktors izrādās elastība, kura rodas, ja montāžu veicat pats.

Jums nav vajadzības saskaņot ar mums savas darbības, plānot tikšanās laikus un darbu etapus, koriģēt plānus, parakstīt darbu laikā un nobeigumā darbu pieņemšanas - nodošanas aktus. Jūs esat pilnīgi brīvi savā rīcībā.

Nav nejauši, ka pašrocīga montāža ir īpaši pieprasīta lielos objektos, kur katrā nepieciešama pasūtītāja vai tā pārstāvja un mūsu inženieru un montāžnieku līdzdalība.

Elastība mazās un jau apdzīvotās telpās ir tajā, ka neviens nav jāaicina savā mājoklī, nav jātērē vesela darba diena, nav jāsagaida un jāpavada. Jūs vienmēr varat turpināt montāžu tad, kad Jums ir tam brīvs laiks un vēlēšanās.

VIDEO   WallyFlex - Jūsu mājas virssulainis!      VIDEO   WallyFlex – virtuvei, vannas istaba, katrai telpai